Послуги

На сьогоднішній день ринок клінінгових послуг представлений безліччю різних компаній, які здійснюють діяльність у сфері чищення різних поверхонь інтер’єру та екстер’єру. Як правило, ці компанії займаються вирішенням широкого спектра проблем, пов’язаних із забрудненнями, починаючи від килимових покриттів і закінчуючи забрудненнями, що залишилися на об’єкті після закінчення будівельних робіт. Однак ми помітили, що найбільші складнощі у цих компаній виникають під час чищення та захисту поверхонь з натурального каменю. У таких випадках клінінгові компанії звертаються до вузьких фахівців за порадою у розв’язанні тієї чи іншої проблеми забруднень і в підборі професійної хімії.

Компанія Чистий Камінь пропонує Вам не вдаватися до послуг посередників, а отримати послуги з чищення, захисту поверхонь з натурального і штучного каменю за допомогою професійної хімії вітчизняних і зарубіжних виробників безпосередньо у фахівців. Великий багаж знань і досвіду у наших співробітників у сфері каменеобробки дає змогу вирішувати, часом нерозв’язні проблеми із забрудненнями на мармурі, граніті, травертині та інших породах натурального і штучного каменю. Наші фахівці допоможуть Вам позбутися найпоширеніших забруднень, таких як: цементний наліт, сольові виступи (висоли), плями іржі, кави, вина, олії, та ефективно захистити Ваш камінь від згубних впливів у майбутньому.

Для досягнення найкращих результатів у чищенні, захисті поверхонь ми у своїй діяльності застосовуємо продукцію визнаних світових лідерів хімії для каменю, таких як: Tenax, Moeller Chemie, Ilpa та ін., а для досягнення доступної вартості робіт застосовуємо хімію вітчизняних виробників.

У нас Ви зможете отримати якісні послуги за доступними цінами.

Телефонуйте: +38(050)5372457

Всі результати пошуку